Ege Profil Hakkında

Ege Profil Hakkında

1981 yılında kurulan Türkiye’nin PVC profil sektöründeki öncü kuruluşu Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 36 yıllık tecrübesinin gücüyle yurt içi ve yurt dışında önemli yatırımlar yapmaktadır. Teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını değiştirmektedir. 2000 yılında dünyanın en büyük PVC profil üreticisi Deceuninck Grubu’nun şirketimizin en büyük hissedarı olmasıyla birlikte dünya standartlarında üretim gerçekleştirerek gücüne güç katmıştır.

Dünya çapında PVC sektöründe entegre bir topluluk olan Deceuninck NV; kompaund, tasarım, geliştirme, ekstrüzyon, finisaj ve geri dönüşüm konularında uzmanlaşmıştır.

2001 yılından itibaren yüksek bir performans gösteren ve sürekli bir büyüme kaydeden Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olmuştur. Başarıyla yükselen bu profilde sahip olunan pazar deneyimi, yüksek kalite anlayışı ve personel motivasyonu önemli bir role sahiptir. Genç ve dinamik kadrosuyla Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., Deceuninck’in dünyadaki liderlik misyonuyla paralel, Türkiye pazarını belirleyen trendler yaratmaktadır. Çalışanlara sunulan eğitim olanakları, AR- GE faaliyetlerine verilen önem, uygulanan kalite politikası ve olumlu müşteri memnuniyeti Ege Profil Tic. ve San. A.Ş.’nin başarısını sürekli kılmaktadır.

Dünya üzerinde birçok bölgeye ihracat gerçekleştiren Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 2012 yılında Hindistan’da açtığı depoyla Uzakdoğu pazarına, 2014 yılında Şili’de aldığı şirket ile Güney Amerika pazarına güçlü bir giriş yapmıştır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?